Elektroniczny obieg dokumentów księgowych


Obserwując i analizując rynek, ciągle zmieniamy się, dostosowując i poszerzając naszą ofertę usług stosownie do potrzeb i oczekiwań naszych klientów. Dlatego stworzyliśmy system EODK (Elektroniczny Obieg Dokumentów Księgowych), który wpływa na podniesienie poziomu obsługi i bezpieczeństwo naszych klientów.
Korzystając z naszego doświadczenia, nowatorskich rozwiązań i sprawdzonych narzędzi systemowych, w tym systemu EODK służącego do obsługi finansowo – księgowej, już nie musicie się Państwo martwić o swoje dokumenty.
System EODK wprowadzony przez naszą firmę oparty jest na systemie B2B oraz możliwie największej integracji z systemami naszych klientów. System EODK daje gwarancję bezpieczeństwa dokumentów i danych oraz realne oszczędności
Główne funkcjonalności i zadania systemu EODK to:
 1. Odbiór dokumentów w formie elektronicznej,
 2. Elektroniczna obróbka dokumentów w zakresie zadań rachunkowo - księgowych,
 3. Elektroniczna obsługa klienta w zakresie innych zadań pozaksięgowych:Elektroniczna archiwizacja dokumentacji w postaci wirtualnych segregatorów,
  • dokumentacji kadrowej
  • wniosków urlopowych
  • rozliczanie delegacji
  • wniosków o zaliczkę
 4. Monitorowanie procesu usługowego,
 5. Szybki, dedykowany i bezpieczny dostęp do dokumentacji.
Wdrożony system EODK posiada funkcjonalność uwierzytelniania użytkownika i zabezpieczenia dostępu, uniemożliwiając osobom niepowołanym dostęp do dokumentów. Klienci mają pewność, że w pełni kontrolują, kto i kiedy uzyskuje dostęp do dokumentów i informacji w nich zawartych. Dane przechowywane w formie cyfrowej na naszych serwerach są dobrze chronione nie tylko przed niekontrolowanym wyciekiem, ale też przed zniszczeniem. Dzięki rozwiązaniom systemowym, klienci mają zagwarantowany ciągły, szybki, łatwy i bezpieczny dostęp do potrzebnych dokumentów. To ważne, gdy konieczne jest sprawne załatwienie pilnej sprawy lub uzyskanie potrzebnych analiz i raportów.
Korzystanie z zewnętrznej nowoczesnej księgowości w formie online to dla klientów oszczędność czasu i bezpieczeństwo, to także znaczne oszczędności związane z realnym cięciem kosztów (mniejsze wydatki na archiwizację danych, prowadzenie korespondencji czy na materiały w postaci tuszu i papieru). Przy wykorzystaniu tego systemu skracany jest także czas potrzebny na przepływ danych i dokumentów (sprawniejsza, szybsza, łatwiejsza i pełniejsza informacja i komunikacja), eliminowane są błędy ludzkie (człowiekowi przytrafiają się one częściej niż maszynie z dobrym oprogramowaniem), minimalizowane jest ryzyko związane z dodatkowymi opłatami wynikającymi z błędów dokumentowych lub błędów związanych z opóźnieniami w generowaniu wyników, co w sposób bezpośredni przekłada się na konkretne i znaczne korzyści finansowe dla naszych klientów.
Korzystając z naszych usług zyskują Państwo dostęp do nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań, szybką pomoc, zaangażowanie, doświadczenie i wiedzę naszych pracowników, gwarancję zabezpieczenia i ochrony danych oraz realne oszczędności czasu i zasobów.
Nasz produkt EODK (Elektroniczny Obieg Dokumentów Księgowych) w trakcie pierwszej edycjii "Targów Outsourcingu - Usługi dla Twojego biznesu", które odbyły się w Warszawie w dniach 16-17 października 2014 roku spotakał się z ogromnym zaiteresowaniem oraz uznaniem ze strony odwiedzających, ekspertów i organizatorów targów.
Z naszym inowacyjnym produktem zajeliśmy II miejsce w kategorii "NAJLEPSZY PRODUKT/USŁUGA". 

 

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami:

Dział Handlowy / 22 266 06 66 / kontakt@outsourcing24.pl
Pomożemy w doborze i dostarczymy optymalne roziwązanie.
 
Powrót na stronę główną Finanse i Rachunkowość